Сьогодні в Рівному відбулася зустріч Почесного консула Латвійської Республіки в Донецькій обл. Олександра Павенко з латвійською делегацією на чолі з Парламентським секретарем Міністерства Оборони Латвії пані Байбою Бледнієце, Надзвичайним та Повноважним послом Латвії в Україні паном Ілгварсом Клявою, Аташе з питань оборони паном Олександром Холмановсом, та іншими поважними особами.
![](assets/images/301331618_394491816125075_440419655635905327_n.jpg)
В ході зустрічі обговорювалися питання перспективи розширення допомоги Латвійської Республіки українцям в гуманітарних та інших напрямках, зокрема, лікування поранених бійців та відпочинок українських дітей у Латвії.
Зустріч пройшла у дуже добрій атмосфері порозуміння та поваги.