Наприкінці жовтня за підтримки Латвійської Республіки в особі Надзвичайного і Повноважного Посла Латвії в Україні пана Ілгварса Кляви та Радника, Заступника голови Місії пані Каріни Леї, за допомогою фонду бізнесменів Латвії "Заради миру", при співпраці та координації Почесного консула Латвії в Донецькій області пана Олександра Павенко, було надано гуманітарну допомогу мирним мешканцям постраждалих від військових дій регіонів Донбасу.
![](assets/images/314404159_445362514379451_2959190131621323673_n.jpg)
Загалом вантаж складався з продуктів харчування в асортименті, вагою 22 тони. Спільними зусиллями Посольства Латвії та команди Почесного консульства допомога була доставлена на схід України.
![](assets/images/315278701_445362734379429_6744334204531225780_n.jpg)
З огляду на зростання гуманітарних потреб населення України, що пов’язані з російським вторгненням, робимо все, що в наших силах, аби полегшити життя людей та наблизити нашу перемогу. Велика вдячність Уряду, бізнесменам та народу Латвійської Республіки за небайдужість і щиру підтримку українців в важкий воєнний час.
![](assets/images/315150109_445362774379425_6463239713413192251_n.jpg)
Активна співпраця Почесного консульства з міжнародними гуманітарними організаціями триватиме і надалі.