19.01.2022 року у Почесному Консульстві Латвійської республіки у Донецькій області   м.Слов’янськ було проведено хакатон на тему "Кращі практики волонтерського руху"

19.01.2022 року у Почесному Консульстві Латвійської республіки у Донецькій області   м.Слов’янськ було проведено хакатон на тему "Кращі практики волонтерського руху", який реалізовується ГО "ВО "Вірю в Україну".


Надихаючим словом зустрів активістів - Почесний Консул Латвійської  Павенко Олександр.

У хакатоні приймали участь як  волонтери початківці, так і ті, хто ділився вже напрацюваннями.  Із привітальним словом волонтерів привітали Золкіна Лілія Іванівна - начальник управління сім’ї, молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання Донецької облдержадміністрації та  Проскунін Володимир Миколайович - заступник голови Миколаївської ТГ.  

       

                                             

Присутність Волонтерів із м. Слов'янськ, а саме Платформа Ініціатив “Теплиця”м. Слов’янськ Олександр Кошлаков, ГО “Задзеркалля”, Дерев’янено Тетяна - керівниця проекту "Волонтер+" та Артур Агеєв, Осередок громадянського суспільства та 🇪🇺🇩🇪🇺🇦 партнерства.
Активність, відкритість учасників вражала.  Було презентовано 4 проекти, після чого волонтери-почаківці змогли отримати поради.  За підсумками всі 4 проекти мають право на життя.  А Проект "Місто Мрій та Краси" - поданий "Кіностудією " MEDI@ANNA" та "Мої перші кроки до мільйону" - поданий Кононовою Іриною, будуть підтримані фінансово у розмірі 6000 гривень.


     "Волонтерство - це не завжди просто, але сьогодні були найсильніші. Ми усі дуже різні, але в нас є щось спільне, це любов та віра у краще!!!"


 Волонтерська програма для молодіжних центрів реалізовується ГО "Лабораторія Ініціативної Молоді" за підтримки Посольства Великої Британії в Україні в межах програми "Активні Громадяни" від Британської Ради в України.